Český catering je součástí skupiny Ventura Group, která mimo jiné vlastní a provozuje 4 vyhlášené pražské restaurace. O vaši spokojenost se tak stará parta skvělých lidí, která už obsloužila tisíce hostů.

Zázemí jim poskytují další kolegové, jako je náš řezník Honza Baštýř, který pečlivě vybírá a zpracovává každý kus masa. Nad přípravou tradičních českých knedlíků na desatero způsobů bdí knedlíkářka.

V neposlední řadě i ostřílená catering manažerka Beata Zemanová, která je garantem toho, že celá událost proběhne bezchybně.

Beata Zemanová

Catering manager

Daniel Beneš

Executive chef

Mariana Matejčuková

Sales representative

Naše kuchyně

Víme, co lidem chutná. Naší doménou je česká klasika v moderní podobě a kuchyně založená na pořádné porci masa a pečlivě vybraných lokálních surovinách. Ty se mění v nezapomenutelné chody pod vlivem dvou šéfkuchařských myslí.

Executive chef Daniel Beneš je hnacím motorem všech 4 našich restaurací a odborníkem na soudobé gastronomické trendy, jako je grilování, finger food, molekulární kuchyně nebo třeba food carving. A v malíku má samozřejmě i oblíbenou italskou a exotickou thajskou kuchyni. Daniel rád používá  běžně dostupné suroviny, které pak kombinuje do pokrmů neobyčejných svou chutí i vzhledem.