Český catering je součástí skupiny Ventura Group, která mimo jiné vlastní a provozuje 4 vyhlášené pražské restaurace. O vaši spokojenost se tak stará parta skvělých lidí, která už obsloužila tisíce hostů.

Zázemí jim poskytují další kolegové, jako je náš řezník Honza Baštýř, který pečlivě vybírá a zpracovává každý kus masa. Nad přípravou tradičních českých knedlíků na desatero způsobů bdí knedlíkářka.

V neposlední řadě i ostřílená catering manažerka Beata Zemanová, která je garantem toho, že celá událost proběhne bezchybně.

Beata Zemanová

Catering manager

Jan Horký

Catering supervisor

Daniel Beneš

Executive chef

Mariana Matejčuková

Sales representative

Naše kuchyně

Víme, co lidem chutná. Naší doménou je česká klasika v moderní podobě a kuchyně založená na pořádné porci masa a pečlivě vybraných lokálních surovinách. Ty se mění v nezapomenutelné chody pod vlivem dvou šéfkuchařských myslí.

Executive chef Daniel Beneš je hnacím motorem všech 4 našich restaurací a odborníkem na soudobé gastronomické trendy, jako je grilování, finger food, molekulární kuchyně nebo třeba food carving. A v malíku má samozřejmě i oblíbenou italskou a exotickou thajskou kuchyni.

Honza Horký je světově oceňovaný šéfkuchař a kapitán české reprezentace kuchařů a cukrářů, který pomocí moderních postupů a technologií posunouvá tradiční českou kuchyni do současnější a svěžejší podoby.

Oba rádi používají běžně dostupné suroviny, které pak kombinují do pokrmů neobyčejných svou chutí i vzhledem.